Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle. Pozrite sa, ako je to správne

Zdieľať
Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle
Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle. Pozrite sa, ako je to správne Foto: www.gettyimages.com

Záhada správneho zavesenia toaletného papiera je vyriešená! Viete, prečo je jeden spôsob správnejší a čím vás môže toaletný papier ešte pobaviť?

Zavesiť toaletný papier k stene alebo do priestoru?

Čím všetkým sa môžete zaoberať? Napríklad tým, ako správne zavesiť toaletný papier. Aj na drobné detaily v domácnosti má každý svoj názor a niekedy môže ísť až o dramatickú vyhranenosť. Všetci tí, ktorí vešajú voľný koniec toaletného papiera bližšie k stene, vytláčajú zubnú pastu od prostriedku a stláčajú PET fľašu pri pití, by podľa zvyšku správniakov, ktorí majú pravdu a robia to správne, potrebovali minimálne pokarhať. Ako zavesiť vynález Setha Wheelera, ktorý sa stal nevyhnutnou hygienickou pomôckou až v roku 1891? Autor bohužiaľ presné pokyny nezanechal!

Hygienická stránka zavesenia toaletného papiera

Ako je to teda správne s tým toaletným papierom? Pozrite sa na kratučké video, ktoré vysvetľuje, prečo ten lepší variant je zavesenie papiera voľným koncom do priestoru. Treba dodať, že dôvody nie sú estetické, ale hygienické, takže skutočne majú zmysel.

Pohrajte sa s horami toaletného papiera

S toaletným papierom však môže byť oveľa viac zábavy. Môžete sa zaoberať jeho spôsobom spracovania, bielidlami a farbivami, aby ste objavili, že šedivý čiže menej spracovaný je ten najlepší, alebo môžete riešiť napríklad ako ho uskladniť?

Pokračujte na ďalšej strane

Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle
Väčšina ľudí vešia toaletný papier zle. Pozrite sa, ako je to správne Foto: www.gettyimages.com

Čo je totiž najpálčivejším problémom toaliet? Ani nie tak, ako je papier zavesený alebo či je belostný ako padlý sneh, ale hlavne aby vôbec bol.

Nebuďte nudní. Toaletný papier v igelite na polici po šiestich, ôsmich či šestnástich, to nie je žiadna zábava. Obchodné domy bežne ponúkajú najjednoduchšie a praktické riešenia ako stojan s tyčou, na ktorú je možné toaletný papier vyskladať a použiť nový, keď je to potrebné. Môžete si tiež ľahko vyrobiť alebo zaobstarať túto verziu.

Alternatív je celý rad a mnohé veľmi dekoratívne. Na toalete môžete mať vďaka tomu ovcu alebo aj obláčik.

Ale aj obyčajný košík stačí, keď naň používateľ toalety môže dosiahnuť. Čo na to, že máte zásoby papiera niekde v šuplíku. Nedostatok toaletného papiera môže byť krajne nepríjemný pre návštevníka, ktorý sa rozhodne neplánuje hrabať vo vašich osobných veciach.

Zdroj: ireceptar.cz, tn.nova.czwww.kupi.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané