Pravidelne dávam jednu odmerku tohto tu do záchoda. Dokonale čistí a príjemne prevonia

Zdieľať
Pravidelne dávam jednu odmerku tohto tu do záchoda
Pravidelne dávam jednu odmerku tohto tu do záchoda. Dokonale čistí a príjemne prevonia Foto: genialne.pl

Upratovanie záchoda nepatrí medzi najpríjemnejšie povinnosti, najmä keď nie je vidieť vynaloženú námahu. Nemáte radi dlhé a únavné drhnutie? Nikto nemá rád! Odteraz to bude rýchle a jednoduché! Naučte sa, ako čistiť toaletu doma? Je to skvelá možnosť, keď sa fľaša toaletného čističa, ktorú ste doteraz používali, nečakane vyprázdnila.

Prečo sa oplatí nasypať prášok alebo umývaciu kvapalinu do záchoda? Keď uvidíte výsledky, sami uvidíte, že je to dosť šokujúce, no zároveň geniálne riešenie! Tento čistiaci prostriedok dokonale vyčistí toaletu vďaka povrchovo aktívnym látkam v ňom obsiahnutým, ktoré behom chvíľky rozpúšťajú nečistoty a usadeniny. Vodný kameň tiež nemá šancu prežiť, pretože pracie prostriedky sú bohaté na látky zmäkčujúce vodu. Ako ich však použiť na čistenie toalety?

odmerku tohto do záchoda
Pravidelne vylievam jednu odmerku tohto do záchoda. Dokonale čistí a príjemne vonia genialne.pl

Domáce čistenie toaliet krok za krokom

Záchod najskôr spláchnite, aby sa prášok alebo tekutina lepšie prilepila na vnútorné steny záchoda.
Do misky nasypte asi pol šálky (jedna odmerka) pracieho prostriedku – najlepšie je použiť ho na biele tkaniny. Posypte alebo nalejte na steny.

odmerku tohto do záchoda
Pravidelne vylievam jednu odmerku tohto do záchoda. Dokonale čistí a príjemne vonia genialne.pl

Zatvorte toaletu a počkajte 15-20 minút. V tomto čase začne pôsobiť konkrétny a dôkladne ho prečistí. Antibakteriálne bielidlo, obsiahnuté v pracích prostriedkoch na bielu bielizeň, umocní účinok.
Po uplynutí tejto doby toaletu dôkladne vydrhnite. Urobte to precízne a precízne – nevynechajte žiadne štrbiny a zákutia.
Spláchnite toaletu a užívajte si čistotu! Škrupina bude lesklá a bude nádherne voňať!

Túto metódu použite pre zmenu s chemikáliami v obchode alebo s iným domácim trikom na čistú toaletu: nalejte do nej celú fľašu Coca-Coly a uvidíte, že to stálo za to! Je to trochu šokujúce, ale zostane to vo vás ešte dlho, pretože výsledky sú úžasné!

Ak sa o tom chcete dozvedieť viac, pozrite si 6 nezvyčajných spôsobov čistenia toalety!

Zdroj: genialne.pl

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané