Agresívne znamenie zverokruhu. Títo muži vás utýrajú svojim príšerným správaním, astrológovia varujú

Zdieľať
agresívny muž
Agresívne znamenie zverokruhu. Títo muži vás utýrajú svojim príšerným správaním, astrológovia varujú Foto: www.freepik.com

Prečo majú niektorí muži majú sklony k agresívnemu správaniu? Do istej miery je to dané ich horoskopom a znamením zverokruhu. Astrológovia určili štyri najagresívnejšie mužské znamenia.

Baran (21.3. – 20.4.)

Muži v znamení Barana sú preslávení svojou ohnivou povahou. Celú dobu sú pokojní a potom z ničoho nič vzplanú a sú na nezastavenie. Môžu mať aj dobré úmysly, ale majú pomerne drsné správanie. Je to dané ich ambíciami a súťaživou povahou.

Veľakrát bývajú agresívni aj v práci na svojich kolegov. Chcú byť vo všetkom prví a vo všetkom najlepší, akonáhle ich niekto ohrozí, správajú sa útočne. Keď sa im potom v zamestnaní nedarí, vybíjajú si svoju frustráciu doma. Akonáhle dôjde k nejakej nezhode, bývajú veľmi výbušní.

Býk (21.4. – 21.5.)

Prekvapuje vás, že sa Býci ocitajú na tomto zozname? Áno, títo muži sú obvykle pohodoví a trpezliví, ale nenechajte sa zmiasť. Aj Býci môžu byť pekne agresívni. Je to dôsledok ich tvrdohlavej nátury, akonáhle si niečo zaujmú, neuhnú zo svojho rozhodnutia ani o centimeter.

Keď sa ich budete snažiť presvedčiť o opaku, pocítite na vlastnej koži ich útočnú povahu. Nie vždy sú schopní kontrolovať svoje emócie, ovláda ich impulzivita. Býkovu agresivitu by nemal nikto podceňovať.

agresivita
Agresívne znamenie zverokruhu. Títo muži vás utýrajú svojim príšerným správaním, astrológovia varujú Foto: www.freepik.com

Lev (23.7. – 22.8.)

Ohnivé znamenie ovládané Slnkom, to je Lev, ktorý vždy všetkým hovorí, čo si myslí. Nikdy sa ho nepýtajte na názor, ak nechcete počuť ich často krutú a niekedy čisto subjektívnu pravdu. Muži v Levovi bývajú vášniví, poháňa ich  túžba a ich emócie sú natoľko silné, že majú sklony k náhlym výbuchom hnevu a tiež k nepremysleným reakciám.

Ich agresia tiež pochádza z ich hrdosti, sú schopní svoje názory obhajovať do roztrhania tela. Z boja len tak neustupujú, sú schopní všetkého, aby dokázali správnosť svojho názoru.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Intenzívna povaha mužov narodených v znamení Škorpióna sa často prejavuje aj ako agresivita. Najmä ak sa cítia ohrození, dokážu sa zúrivo brániť a bojovať za spravodlivosť. Bývajú tiež veľmi žiarliví, a často podozrievajú svoje manželky úplne bezdôvodne.

Škorpióni sú schopní predviesť skutočne veľmi zúrivé žiarlivé scény. So Škorpiónmi nie je radno sa zahrávať, pokiaľ s nimi nehráte čistú hru, radšej sa im practe z cesty.

Zdroj: ireceptar.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané